Od teraz Malovana zmierza do Twojego domu za darmo! 0zł przy zamówieniach od 99 zł

Cześć, miło Cię tu widzieć!
Chciałbyś poznać naszą historię? Zaczynajmy!

Dawno, dawno temu...
Dobra! Teraz już bez żartów.

Jako młodzi ludzie myśleliśmy, że herbatę pije się tylko u ciotki na urodzinach. Koniecznie czarna z 2 łyżeczkami białego cukru i cytryną. Na dodatek w brązowej szklance, którą każdy kiedyś miał w domu.

Tak więc dorastaliśmy w przekonaniu, że herbata, to tylko nudny dodatek do towarzyskich spotkań i samotnych zimowych wieczorów....

Wtedy zrozumieliśmy, że wcale tak nie musi być.

Przez długi czas szukaliśmy herbat, które zaskoczą nas smakiem, aromatem, wyglądem - po prostu zakochamy się od pierwszego wejrzenia i przyrzekniemy sobie wierność do końca świata i jeszcze dalej. Nie znaleźliśmy.

Zagłebiliśmy się w temat i ...

Okazało się, że statystycznie przeciętny człowiek wypija 80l. herbaty rocznie

Jednak w większości sięga po herbaty ze sklepowych półek, pełne składników, które z naturalnością mają niewiele wspólnego....

O to chodzi w Malovanej - mamy nadzieję, że Ci się spodoba!

Tak więc eksperymentowaliśmy, by stworzyć herbatę taką jak my - zaskakującą i bez ograniczeń, pełną aromatów i kolorów. Herbatę, którą możesz pić o każdej porze dnia i nigdy Ci się nie znudzi.

Co jest dla nas ważne?  

Tworzymy herbaciane jutro 

Chcemy rozbudzić ciekawość wobec herbaty i roznieść świadomość, że herbata to niekończąca się możliwość kreowania połączeń smakowych, pobudzających mieszanek, fantastyczna alternatywa dla kofeiny. Chcemy zapoczątkować nową erę herbat - które pijesz jak chcesz.

Jesteśmy polską marką

Kochamy naszą małą ojczyznę. Jako jedni z niewielu marek herbacianych nie nawiązujemy do brytyjskich korzeni tradycji spożywania herbaty. Tworzymy swoją tradycję picia herbaty. Pełną dbałości o siebie i codzienne rytuały.

Źródło dobrego samopoczucia

Chcemy, żebyś czuł się dobrze. Odkrywał siebie i swoje nowe możliwości. Chcemy towarzyszyć Ci w odkrywaniu podkładów swojej kreatywnej energii w towarzystwie herbaty, która łaczy, a nie dzieli.

Pogadajmy
o herbacie i nie tylko

Odwiedź nasze Social Media, a my zaserwujemy Ci tylko ważne rzeczy: promki, herbaciane inspiracje i mnóstwo kreatywności

Wiemy, że do pewnych wniosków można dojść tylko przez doświadczenie, dlatego mamy dla Ciebie drobny prezent.

Mamy dla Ciebie kod na pierwszą darmową dostawę. Podziel się z nami swoim imieniem i emailem, a my wyślemy Ci go na maila.

Bez obaw, nie zaśmiecimy Twojej skrzynki spamem! Same promocje, kreatywne pomysły i herbaciane inspiracje.

kontakt z Malovaną